WhatsApp : +90 535 965 85 81

Hakkımızda

Hayalimdeki Ayakkabı

Hayalimdeki Ayakkabı, 20 yılı aşkın el yapımı kadın ayakkabı üretimi tecrübesini 2019 yılı itibariyle online satış ile buluşturmuştur. Bugüne kadar Türkiye'nin dört bir yanına binlerce kadını el yapımı topuklu ayakkabı, bot, çizme vb. kadın ayakkabı modelleri ile buluşturmuş ve bir çok müşterisinin en güzel günlerinde yanında olmayı başarmıştır. :)

"Her Kadın Şık Olmayı Hak Eder" mottosuyla yola çıkan Hayalimdeki Ayakkabı, İzmir'de yer alan atölyelerinde tamamı el yapımı olan 34-43 numara gibi geniş bir yelpazede topuklu ayakkabı ve bot üretimleri gerçekleştirmektedir.

Günden güne model ve tasarım çizgisini bir üst seviyeye taşıyan Hayalimdeki Ayakkabı, Türkiye'de kadın ayakkabı denilince ilk akla gelen mağazalardan biri olmaya devam ediyor. 

Neden Hayalimdeki Ayakkabı?

Ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü olması ürün seçiminde dikkate alınan en önemli kriterler arasındadır. Paketlemeden teslimat aşamasına kadar ürünlerinizin hatasız ve sorunsuz bir şekilde size ulaşması en önemli prensibimizdir! 

Mutlu müşteri hattımız dilediğiniz her an soru ve sorunlarınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar!

hayalimdekiayakkabi.com’dan yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz ön planda tutulmaktadır. Güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi, her türlü istek ve talebin karşılanabilmesi için alt yapımız en son teknoloji ile desteklenmektedir ve her gün geliştirilmektedir.

Hedefimiz?

E-ticaret sektöründe Türkiye’nin en iyi alışveriş sitelerinden biri olma vizyonu ile kurulmuş olan sitemizin hedefi, siz değerli üyelerimize bekledikleri en iyi hizmeti sorunsuz bir şekilde vermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.